VÁNOČNÍ CERTIFIKÁT NA STAND-UP SHOW ČERMÁK & STANĚK COMEDY

499,- Kč

Dva lístky s přípitkem na nejlepší možná místa v sále, dle volby obdarovaného na libovolné představení v roce 2019

certifikat2.png
santa09.png

Škrtněte ponožky, kapesníky i vodu po holení. Škrtněte předražené hlouposti i levné šunty. Všechny ekonomické studie prokazují, že kupování vánočních dárků je tím nejhorším způsobem, jak utrácet peníze.

Samozřejmě, vždycky existuje ALE.

V tomto případě zní: ALE výjimkou jsou případy, kdy se rozhodnete obdarovat něčím, co má trvalou a ve své podstatě NEVYČÍSLITELNOU hodnotu. Něco takového je letos před vánoci v nabídce.

Ano, máme na mysli certifikát na LIBOVOLNÉ PŘEDSTAVENÍ ČERMÁK & STANĚK COMEDY V ROCE 2019. Vybrat si ho můžete klidně až po Novém roce, měsíčně máme kolem tří až čtyř představení.

Ludōk Stanōk & MiloÁ ¨erm†k (foto MALL.TV) 4.jpg

Do vánoc dodáme elektronicky certifikát, na přání může být i personalizovaný, se jménem obdarovaného či přáním dle vašeho zadání. NO NEKUPTE TO!

Jaký je postup? Kupte si certifikát a my vám ho pošleme v digitální podobě. A na případné požádání - stačí nám odepsat na email - vám ho případně vyšperkujeme výše zmíněným způsobem.

Díky a prima podzim!

Je to zatraceně skvělý, že se nemusím tahat s ledničkama, myčkama nebo sportovníma autama. Elektronický dárkový certifikáty jsou to nejlepší od vynálezu Pornhubu.
— Ježíšek nebo Santa Claus, autor se zatím zjišťuje