cernoska.png
_RV_20180827_CERMAK-STANEK_II_0018.JPG

žena mi slíbila černošku

Kupte si papírovou knížku za 249,- Kč. Cena je včetně poštovného, byť si lze domluvit osobní předání nebo vyzvednutí v Praze. (Při zaslání poštou je třeba počítat s třemi pracovními dny od zaplacení.)

Anebo si kupte ebook, za 149,- Kč ve všech formátech. K mání kdekoli a hned, jak už to u ebooků bývá.

No a pak třetí možnost, přijďte na představení “Ježíšek a Santa Claus přijdou do baru” v Divadle Na Prádle, ve čtvrtek 20. prosince od 19 hodin. Za 249,- korun dostanete vstupenku a podepsanou knížku na místě. Nejlepší předvánoční standup ve městě!

O co tady vlastně jde?

Letos mi bylo padesát. Pokud se nadechujete a chcete zvolat, že “To snad ani není možné!”, nebo “Panebože, to vypadá dobře!”, tak si ušetřete práci. Vím, že vypadám dobře. Ale i tak mi je padesát. A řeknu vám, co přesně to znamená. Že padesátka je lepší než čtyřicítka, co si o padesátnících myslí bulharští plavčíci nebo proč jsem začal v padesáti fotit jídlo. A samozřejmě i zásadní informaci, co má tohle všechno společného s baterií v iPhonu.

V létě jsem se rozhodl udělat dvě věci: velké představení v divadle a vydat knížku, která detailněji a jinak bude vyprávět stejný příběh.

Představení se povedlo, ve Studiu DVA bylo 27. srpna vyprodáno, přišlo víc než 600 lidí. A na knížku bylo také zaděláno víc než dobře: v půlce srpna se v crowdfundingové kampani podařilo vybrat dostatek peněz, aby knížka ještě do vánoc vyšla tiskem.

Nebude v žádných knihkupectvích ani jinde. Rozhodl jsem se, že to bude zcela exkluzivní záležitost pro kamarády, příznivce a prostě všechny ty, kteří vydání podpořili. Papírových výtisků je omezené množství, elektronicky si ji budete moct objednávat do aleluja.

Děkuju všem a přeju hezké čtení!