DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT NA STAND-UP SHOW ČERMÁK & STANĚK COMEDY

499,- Kč

Pozvěte na stand-up lidi, které máte rádi!

Škrtněte ponožky, kapesníky i vodu po holení. Škrtněte předražené hlouposti i levné šunty. Všechny ekonomické studie prokazují, že kupování dárků je tím nejhorším způsobem, jak utrácet peníze.

Samozřejmě, vždycky existuje ALE.

V tomto případě zní: ALE výjimkou jsou případy, kdy se rozhodnete obdarovat něčím, co má trvalou a ve své podstatě NEVYČÍSLITELNOU hodnotu. Něco takového máme celý rok v nabídce.

Ano, máme na mysli certifikát na LIBOVOLNÉ PŘEDSTAVENÍ ČERMÁK & STANĚK COMEDY. Vybrat si ho můžete kdykoli, měsíčně máme kolem tří až čtyř představení.

Dodáme certifikát elektronicky, na přání může být i personalizovaný, se jménem obdarovaného či přáním dle vašeho zadání. NO NEKUPTE TO!

Jaký je postup? Kupte si certifikát a my vám ho pošleme v digitální podobě. A na případné požádání - stačí nám odepsat na email - vám ho vyšperkujeme výše zmíněným způsobem.

Díky a těšíme se, že pošlete na naše představení lidi, které máte rádi!

smejici-se-kraska.jpg
Miluju představení Čermáka a Staňka. A když tam jdu díky certifikátu, mám nebývalý pocit bezpečí. Že budu mít ta nejlepší místa, pochopím všechny vtipy a některý z jejich mladších hostů mě pozve na rande. Proto každému říkám: “Jestli chcete jít na Čermáka a Staňka, a užít si to opravdu naplno, pak jedině s certifikátem!”
— nejmenovaná fanynka, která seděla 17. května 2018 v první řadě
Embed Block
Add an embed URL or code. Learn more