cernoska.png
_RV_20180827_CERMAK-STANEK_II_0018.JPG

žena mi slíbila černošku

ebook, který jinde nekoupíte

za 150,- Kč ve všech formátech

Takže vás zajímá, jaké to je, když muži slíbí žena černošku? Jste na dobré adrese. Tedy pokud hledáte místo, kde si koupit ebook na přesně tohle téma.

Letos mi bylo padesát. Pokud se nadechujete a chcete zvolat, že “To snad ani není možné!”, nebo “Panebože, to vypadá dobře!”, tak si ušetřete práci. Vím, že vypadám dobře. Ale i tak mi je padesát. A řeknu vám, co přesně to znamená. Že padesátka je lepší než čtyřicítka, co si o padesátnících myslí bulharští plavčíci nebo proč jsem začal v padesáti fotit jídlo. A samozřejmě i zásadní informaci, co má tohle všechno společného s baterií v iPhonu.

V létě jsem se rozhodl udělat dvě věci: velké představení v divadle a vydat knížku, která detailněji a jinak bude vyrávět stejný příběh. Tedy příběh chlapa, kterému je padesát ... a někdy vesele, někdy smutně, ale vždycky odvážně se s tím nějak potýká.

Představení se povedlo, ve Studiu DVA bylo 27. srpna vyprodáno, přišlo víc než 600 lidí. A na knížku bylo také zaděláno víc než dobře: v půlce srpna se v crowdfundingové kampani podařilo vybrat dostatek peněz, aby knížka ještě do vánoc vyšla tiskem.

Nebude v žádných knihkupectvích ani jinde. Rozhodl jsem se, že to bude zcela exkluzivní záležitost pro kamarády, příznivce a prostě všechny ty, kteří vydání podpořili. Elektronicky vydávám knížku pro všechny, kdo projeví zájem. Počítám s tím, že se asi deset minut po startu prodeje objeví na pirátských serverech ... ale s tím nic nenadělám. Já doufám, že vy budete mít pravou radost ze čtení v případě, že si knížku koupíte.

Děkuju všem a přeju hezké čtení!